Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ps2 hry na PC?

ZDravím slyšel jsem že jdou hry na PS2 hrát i na pc mám totiž doma par her od kamarada a nemám je na čem hrát mužete pomoct?

Emulator je zvycajne legalny, tam zvycajne neni ziaden pravny problem a mozes dat link. Ale nelegalne by bolo davat linky na nejake ROM/BIOS apod subory (to je copyrightovane) ktore emulator nutne potrebuje aby fungoval, takze link na emulator bez nich by mu bol naprd :) a samozrejme aj hry samotne su copyrightovane.

P.S. dotazovatelovi odporucam aby sa na to vybodol, totiz to bude urcite do znacnej miery emulovane a teda co sa tyka rychlosti hry asi to bude nepouzitelne... Najlepsie kupit si PS2 alebo predat hry alebo darovat.