Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor

dobrý den mám nový notebook Fujitsu-Simiens a když ho zapnu tak černě bliká monitor i po opravě, kde mě odepsali,že testovali harward a nic nenašli. Že při otewvření se probouzí a to mě začne blikat až třeba po 5 minutách ,když se nic neděje a najednou je černo. Popradí mě někdo? Děkuji

P.S. len si najprv over ze ci to nezhasina kvoli tomu ze mas nastavene vo Win vypinanie monitora po 5minutach nicnerobenia, v ovl.panely - energia.
Resp. skus napr. po zhasnuti monitora pohnut mysou alebo stlacit klavesu, ked sa rozsvieti tak to je len vypinanie monitora nastavene vo Windows, a ked stlacis zapinacie tlacitko a to nabehne, tak sa ti len aktivoval usporny rezim pri nicnerobeni na notebooku, nastavuje sa to tiez vo Windows v ovladacie panely - energia.