Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sdílení data mezi pc

Dobrý den, mam dva počítače, lépe řečeno Notebook a PC. Mam je oba připojené k internetu prostřednictvím routeru a funguje mi v pohodě. Ale nejde mi sdíleni dat. Mam stejnou pracovní skupinu, odpovědi vzájemně maji oba počítače. Skoušel jsem vypnout všechny programy ktere by to mohlo blokovat ale nic. Tak jsem si stáhnul hamachi, kde přes to mi to chíli šlo, prostě jsem se napojil do jedné siti v hamachi a dal prohlednou a fungovalo. Ovšem teť už nejde ani to, šlo mi to nějak 2 dny. Píšemi to že cesta neexistuje nebo to není adresář.

A jestli že dám mista v síti v notebooku, tak tam vidim sdílené složky, ale jen ty co jsou v notebooku.
V pc nevidim ani jedno.

Můžete mi prosím poradit včem bych mohl mit chybu, už asi 2x se mi to podařilo propojit na sdíleni aspon z jednoho směru.

Jak mas nakonfigurovan router, maji oba PC stejnou Masku podsite (255.255.255.0) a IP treba v rozsahu (192.168.0.1 ~ 192.168.0.255), jak pridelujes IP DHCP nebo staticka ?? Co firewall mas povolene ICS ? Na sitove karte je sdileni souboru a tiskaren tez povolene ?:puff: