Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradna a privatne spravy...

Akurat som dovolal s MSX-om a spolu sme prisli na jeden navrh, ze co vy na to. Co keby sa dali na poradni posielat primatne (suktomne) spravy... Ide o to, ze nie kazdy ma problem, ktory by chcel hodit na poradnu alebo proste chce len tak nieco s niekym prediskutovat a nechce to hadzat na poradnu. Samozrejme, ze by ten dotycny musel byt prihlaseny. Ale bolo by to realizovatelne?

ja so za pm. dovod: som na ne zvyknuty. momentalne mam napr silnu tuzbu napisat zdenkovi ze ma sklamal a siel s kvalitou dole a mailom sa mi nechce. navyse igork zamkol thread (imho blbost ale to je diskutabilne nakolko zdenek sa vyziva v dlhych threadoch).
to hlasovanie by bolo fajn
zmazene urazajuce slovo uchylak (IgorK) (fleg)

pripajam sa hoci nerad k zdenkovi...bol mi zmazany prispevok kde som vysvetloval ze uchylak nie je nadavka ale diagnoza v jeho pripade a neviem preco;o).
stale si za tym trvam. zdenek nie je dement preto mu nebudem hovorit idiot debil alebo imbecil. ale je uchylak staci sa pozriet na jeho prispevky ako ma vsade posledne slovo a ake pouziva argumenty.
ak zmazete toto znovu ja si to sem napisam aj tak;o).

Lepší bude se držet tématu. (Kurt) (fleg)

No, být tebou tak si nestěžuji. Tobě sice umazali jedno slovo z příspěvku a ještě ti tam napsali upozornění které, ale mě smazali celý můj příspěvek, kterým jsem na ten tvůj reagoval, a kde jsem jen na tvém příkladu vysvětloval, že idiot je jen lékařská diagnóza člověka se znaky debility. Je vidět, že na někoho tu jsou přísnější a na někoho ne. :-?:-?:-?

[mod]Lepší bude se držet tématu. (Kurt)[/mod]

zase zavadzas. mne zmazali cely prispevok takisto ako tebe (podla mna nie si sprosty a dobre to vies len si to pre istotu na chvilku "zabudol"). a to som admin celeho databazove servra a v podstate mozem s nou lubovolne manipulovat (samozrejme to nerobim). ak uz sa mazu prispevky adminovi nie je to znak absolutnej demokracie;o)?

Tak já také nějaký ten nespravedlivě vymazaný příspěvek překousnu. Překousnu i nespravedlivě vymazaný thread.
Ale musím protestovat proti cenzorským úpravám mého příspěvku, když tam cenzor nezanechá informaci, že příspěvek již není v původní autorské podobě.
A také musím protestovat proti uzamknutí threadu, když je do toho threadu poté psán některým cenzorem příspěvek s vědomím, že na něj již potom nemůže nikdo reagovat. Když ho chce uzamknout, tak ať ho uzamkne a nedělá potom ještě nějaké sviňárny.
Je to hnus, velebnosti. 3-[3-[3-[