Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem microsoft flight simulator x deluxe

hoj te, dostal jsem na narozky hru microsoft flight simulator x deluxe a mam sni jeden velky problem, kdyz to chci naistalovat, tak se nespusti instalace, kdyz vlozim dvd do mechaniky, tak by se to melo samo spustit a nespusti se to a kdyz to otevru a dam setup, tak se tam na chvilku objevi cerne okno a hned se zavre, psal jsem podpore do obchodu, kde to bylo koupeno a tam mi vubec nepomohly, zkousel jsem to hledat a vetsinou jsem nasel jenom warez stranky a tam nekteri mely stejny problem, ale nikdo jim tam neodepsal, tak pokud nekdo ví, tak budu rad, kdyz odpoví

ja sem to zkousel u trech, 1 to slo a 2 to neslo a je to na 2 dvd, me by 9 gb dvd neprecetla mechanika a ostatni hry jdou naistalovat v pohode, to neco musi byt v tych exe souborach, protoze kdyz se spusti jakykoliv exe soubor, tak se tam na chvilku zobrazi prikazovi radek a hned zmizi a to se v zadnych jinych hrach nezobrazuje, vzdycky je tam nejaka tabulka kde to umistit, atd.

Mno:-) já si to teď cvičně nainstaloval do visty 64 a jede to ok, akorát občas zablbne grafika při přepínání pohledů, sázím to na problém ATI. Joystick máš ? Bez toho to prostě není ono:-D

Cvičně zkus z ty dvd nakopírovat na harddisk, nejlépe třeba v daemoon tools. Teoreticky můžeš stáhnout pirátskou verzi a k aktivaci použít své sn.

Mě třeba nešel nainstaloval Company of heroes a bylo to zasviněným windowsem a debilním instalátorem co ta firma zplodila. Nepomohlo nic, jen čisté wokna. Nemáš puštěného nějaké šhita jako třeba antivir nebo spyware terminator -štít ?

:-D a nechces to nekam upnout?? :-) a nejlip uz to co mas naistalovane, protoze kdybys upnul to instalacni, tak by me to beztak zas neslo, joystick mam, proto sem dostal i tuto hru a pouzivam eset smart security, to uz jsem zkousel, zkopirovat to na harddisk a vypalit to jako image a dat to do deamonu a porad to same, uz nevim co stim a uz me to nebavi porad kopirovat, odstanovat a porad dokola