Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem microsoft flight simulator x deluxe

hoj te, dostal jsem na narozky hru microsoft flight simulator x deluxe a mam sni jeden velky problem, kdyz to chci naistalovat, tak se nespusti instalace, kdyz vlozim dvd do mechaniky, tak by se to melo samo spustit a nespusti se to a kdyz to otevru a dam setup, tak se tam na chvilku objevi cerne okno a hned se zavre, psal jsem podpore do obchodu, kde to bylo koupeno a tam mi vubec nepomohly, zkousel jsem to hledat a vetsinou jsem nasel jenom warez stranky a tam nekteri mely stejny problem, ale nikdo jim tam neodepsal, tak pokud nekdo ví, tak budu rad, kdyz odpoví

Ked sa samo nespusti tak mas asi vypnuty autorun (co je dobre :)

Najprv si pozri na tom DVD subor autorun.inf (napr. pravy klik a otvorit v - poznamkovy blok). A skopiruj to sem.
P.S. a je nutne napisat aky presne mas Windows, a aky presne mas PC (aspon CPU, grafika, kolko RAM)

no nevim jestli je to ono, ale bylo to autorun, ale bylo to uz v poznamkovem bloku, nemusel jsem klikat pravym:
[autorun]
open=dvdcheck.exe
icon=fsx.ico
Name=Flight Simulator X Disk 1

shell\setup=&Install Flight Simulator X
shell\setup\command=setup.exe

shell\directx=Install &DirectX 9.0c
shell\directx\command=DirectX9\dxsetup.exe

ale nemuzu tu najit ani autorun.exe, tak jestli tam treba nemusi byt

CPU: Intel Pentium 4 530J, 3000 MHz (15 x 200)
grafika: RADEON X600/X550 Series (256 MB)
ramky: 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Skus spustit rucne dvdcheck.exe (to je to co sa ma spustit automaticky).
jaky mas windows? Ked mas nejake visty skus to spustit pravym tlacitkom - zvolit nejaky rerzim kompatibility s XP apod.

P.S. ak to nahodou neni original DVD ale nejake palene, tak to ti asi nepojde :)
P.S.2. je mozne ze sa ti do toho drbe nejaky rootkit nainstalovany s inou hrou alebo virom apod, alebo kedze chce kontrolovat ci DVD je original, tak mu moze vadit nejaky program na virtualne mechaniky (alcohol, deamon tools, apod. - povypinat vsetky beziace programy, skusit vypnut aj antivir atd.)

Nestaci vypinat v spravci uloh.
1. overit si ze nemas ziadne virtualne mechaniky (tento pocitac - musi tam byt len ta jedna fyzicka DVD mechanika, ziadna ina)
2. vpravo dole zakazat antivir a dalsie veci ktore bezia. V spravci procesov to nestaci (nejake casti antiviru alebo alcohol/deamon mozu bezat ako ovladac, sluzba apod)

Skusit si nainstalovat flashplayer (vliezt na www.adobe.com s IE (dolezite, nie s FF) a klik na Get Flash Player). Skusit nainstalovat najnovsi directX runtime (www.microsoft.com a tam vyhladavanie). Skusit aktualizovat Windows installer (napr. z Windows update).

Skusit si odzalohovat terajsiu instalaciu Win (image particie) alebo daj do PC nejaky stary cvicny HDD a ten terajsi HDD odpoj, a skusit nainstalit cisty Windows + SP2 + ovladace + directx. Ak potom hra pojde tak vies ze problem mas vo Win. Ak to nepojde tak vies ze problem je v hre (napr. vadne DVD) a ides to reklamovat alebo mas problem s mechanikou (overit ze ine hry idu nainstalit). Potom mozes obnovit povodnu instalaciu zo zalohy particie, alebo vratit povodny HDD do PC.

Vysuň CD/DVD z mechaniky, zasuň a drž cca 20 vteřin Shift.
Pak klikni pravým myšem na ikonu CD/DVD mechaniky,
dej Prozkoumat a zkopíruj ručně všechny soubory jednotlivě
někam na HDD, mělo by to proběhnout OK.
Předpokládám, že jiné hry i starší jdou nainstalovat OK.

Zkus ji nainstalovat u kolegy, co to udělá.

ja sem to zkousel u trech, 1 to slo a 2 to neslo a je to na 2 dvd, me by 9 gb dvd neprecetla mechanika a ostatni hry jdou naistalovat v pohode, to neco musi byt v tych exe souborach, protoze kdyz se spusti jakykoliv exe soubor, tak se tam na chvilku zobrazi prikazovi radek a hned zmizi a to se v zadnych jinych hrach nezobrazuje, vzdycky je tam nejaka tabulka kde to umistit, atd.

Mno:-) já si to teď cvičně nainstaloval do visty 64 a jede to ok, akorát občas zablbne grafika při přepínání pohledů, sázím to na problém ATI. Joystick máš ? Bez toho to prostě není ono:-D

Cvičně zkus z ty dvd nakopírovat na harddisk, nejlépe třeba v daemoon tools. Teoreticky můžeš stáhnout pirátskou verzi a k aktivaci použít své sn.

Mě třeba nešel nainstaloval Company of heroes a bylo to zasviněným windowsem a debilním instalátorem co ta firma zplodila. Nepomohlo nic, jen čisté wokna. Nemáš puštěného nějaké šhita jako třeba antivir nebo spyware terminator -štít ?

:-D a nechces to nekam upnout?? :-) a nejlip uz to co mas naistalovane, protoze kdybys upnul to instalacni, tak by me to beztak zas neslo, joystick mam, proto sem dostal i tuto hru a pouzivam eset smart security, to uz jsem zkousel, zkopirovat to na harddisk a vypalit to jako image a dat to do deamonu a porad to same, uz nevim co stim a uz me to nebavi porad kopirovat, odstanovat a porad dokola