Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu nejede PC

Zdravim, vcera jsem si sehnal soucastky jeste ze dvou starych PC a poskladal jsem z toho jeden. Potrebuju totiz jeste jeden komp na net a kdyz ho zapnu objevi se tohle: img39.imageshack.us . Po zmacknuti F1 zacne nabihat windows a pak to zase spadne na tu cernou obrazovku. Bios vubec nereaguje da se v nem jen projizdet, ale nic se neda menit. Diky za rady.

Vymenit zalohovou baterku na MB (pravdepodobne CR2032), resetovat BIOS jumperem (taky na MB), nasledne vlezt do BIOSu a (pro zacatek) zvolit "Load Defaults".

edit: Echm, neni ta deska fosilie, na ktere se FSB a multiplier CPU nastavuje fyzicky (DIP switchem)?

edit2: Ta deska je s nejvyssi pravdepodobnosti "MSI 815EM Pro". Po operacich s baterkou a BIOSem vrele doporucuju BIOS updatovat...

Ja jsem se dolu vubec nedival no to je jedno tedka, aspon jsem o trochu chytrejsi zase. PC uz bezi vpohode a konfigurace je takova: Procesor: Intel Pentium III 667MHZ, RAM: 512MB, HDD: 20GB, Grafika: tady porad vaham jestli nechat integrovanou 32MB nebo Matrox G200 8MB. Na net to staci, ale kdyz si sednu k mojemu o dost lepsimu PC tak je to nebe a dudy :D