Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Earth

Našli jste někdo v Google Earth Velkou čínskou zeď? Já ať hledám jak hledám, tak tam nic nevidím, a přitom je to z vesmíru prej velmi dobře vidět. Já jsem prohlídnul přes půlku Číny a nemůžu to tam najít.
Ale pyramidy jsem našel hned. :-)

Ani já jsem nebyl úspěšný. Vysvětluji si to tím, že mám slabou grafárnu (32 MB). Když jsem totiž před lety byl u bráchy, ukazoval mi na svém nadupaném stroji podobný prográmek od nVidie, kde bylo k vidění i jeho auto před domem. Ale mne se doma zobrazily pouze hlavní tahy. Nebo to hlásilo málo RAM? Už si to nepamatuji.
Třeba Google Earth nehlásí nic, pouze to nezobrazí. Každopádně když ji najdeš, dej vědět. :-)

Strávil jsem nad tým s tatem asi půl hodiny a nic. Buď řeka, nebo asi železnice, jediný co jsem viděl. Našel jsem na netu mapku, kde by to asi mělo být, ale nebyla příliš podrobná.
Ale v tom GE majó afriku plnou ikonek se zajímavostma, ale zeď tam nemaj. Xakru. :-(

je to nesmysl, pouhým okem to z vesmíru vidět neni. To by byla vidtitelná skoro každá stavba. Lidé si čisnskou zed z vesmíru pletou z nějakým pohořím. Těžko muže bejt vidět něco tak malého jako je čínská zed.
Jediné lidské výtvory viditelné okem z vesmíru jsou 2-3 pyramidy a na 100% to budou Čínské 3 soutězky.
A myslim, že ještě jedna budova je vidět výrobní hala společnosti boeing, ovšem dle tohle obrázku to tak nevypadá :
http://perljam.net/google-satellite-maps/id/1373/Un ited_States/Washington/Everett/Largest_Building_in_ the_World

Nasel jsem zed, nekdy o vanocich jsem se s tim hral a kousek jsem ji nasel. Nasel jsem i kriz nad Rio de Janeirem, linearni urychlovac ve Stanfordu, nas barak v Bystrici a logo Chaintechu u letiste v Mnichove :-p
Zkusil sis zapnout takovou tu databazi objektu, co ti tam pak dela cerveny tecky s popisama?
BTW: mam pocit, ze to s tou viditelnosti z vesmiru je povera, ale nechci se hadat, uz si presne nepamatuju, co jsem o tom cetl.

Nejhnusnější je pohled na to kde bylo WTC, jsem na to narazil náhodou a polilo mi horko ... člověk viděl hodně věcí v tv ale
z google earth je to nejbrutálnější..