Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hra, která nejde na mém PC přehrát. Co s ní?

Syn si koupil PC hru za našetřené peníze (399 Kč). Donesl ji domů, nainstaloval, ale zjistil, že máme slabou grafickou kartu. Hra nejde přehrát.
Kluk má 10 let, šetřil si na ni dost dlouho, a teď takové zklamání. :.(
Jde o hru Medal of honor, některé její dřívější díly má doma, normálně jedou, tak nikoho nenapadlo, že zrovna tento kousek bude mít jiné systémové požadavky.
Co teď s tím? Hra je v pořádku, vyměnit nejde (je rozbalená), peníze fuč, hra na houby.
Existuje třeba web, kde to s někým kluk může vyměnit, nebo prodat, aspoň za dvě stovky...?
Kluk mi doma brečí, docela se nedivím, stálo ho 3 měsíce kapesného. Chtěla bych mu pomoct.
Napadá vás něco?
Díky...

Krátkodobě pomůže hru prodat na aukru, dlouhodobě to ale vypadá že potřebujete nový počítač nebo vylepšit stávající. Orientačne se při použití některých dílů vašeho pc jedná o cca 6500kč s tím že to jde udělat taky za pět s integrovanou grafickou kartou a lepší případně dokoupit /třeba k vánocům/.
/počítám vyměnu desky,procesoru,paměti a zdroje + něco málo za práci v laciném servisu/ staré díly se dají prodat na aukru cena hrubým odhadem za 1000kč.

Jj, to chápu.:-)
Jen kvůli několika hrám pro děti ,za pár stovek, nebude asi celá rodina kupovat výkonnější PC. To má význam pro dospělé, co si na to vydělají. Ikdyž nevím, jestli dospělí hrajou zrovna takové hry "na vojáčky", a už vůbec nechápu, na co potřebuje taková hra tak dokonalou grafiku.Ale jasně, že pokrok a byznys nezastavím...

Moc děkuji za všechny odpovědi.