Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1OS na 2PC

zdravim,
mam doma 1pc a originalni windows XP...budu porizovat dalsi pocitac a nevim,jestli k nemu budu muset kupovat dalsi originalni OS,nebo jestli muzu nainstalovat ten co uz mam(podotykam,ze by bezel na obouch pc)...je to mozne ??
Změna kategorie, původně: Software (karel)

dekuji za rce,jestli jsem spravne rozumel,budu muset poridit novy OS:(...jen by me jeste zajimalo,pokud bych si tam nahral tu zkusebni verzi,da se potom bez problemu odinstalovat?Nebo je to pro bezneho uzivatele ¨prilis slozite?....to:MM tank-a co si mam pod pojmem "nehotovy vyrobek" predstavit??..budou na nem chodit bezne aplikace??...dale bych se chtel zeptat,jak jsou na tom alternativni OS..neco jsem cetl o linuxu(ma byt dokonce volne stahnutelny),ale jakou ma podporu ze strany vyrobcu HW,nebo treba her??