Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Centrum zabezpečení WinXP Home hlásí, že je nainstalováno více antivirů

Dobrý den, léta používám Avast a neměl jsem s ním problémy, poslední dobou se ale odmítal automaticky aktualizovat. Ručně aktualizovat šel. Začal jsem proto zkoušet jednotlivě různé antiviry, a že se časem pro některý rozhodnu. Přesto, že odinstalovávám pomocí Revo Uninstaller při instalaci dalšího antiviru mi Centrum zabezpečení hlásí, že je nainstalováno více antivirů. Vím, že tam nejsou, ale vadí mi, že jsou někde zbytky, které můžou dělat problémy. Poradil by prosím někdo kde něco smáznout? Zkouším různé čistící programy, prolézám různá fóra a nic nezabírá, ani fórum na stránkách Avasta. Předem děkuji za pomoc

Pro lední brtník: jak jsem se už zmínil ten avast je jen jeden z asi 8 AV, po kterých zůstaly nějaké zbytky.

Pro touchwood: 1. Upřimně, když dám odinstalovat v Přidat nebo odebrat programy nebo použiju odinstalátor přímo v programu zůstane víc bordelu než když použiju Revo.

2. Pracuju na historickém přístroji, na který je moc i některý antivir takže něco virtuálního... . Ale zkusil jsem před časem Sandboxii, a nějak mi nechtěla nic dovolit. Prostě odmítala cokoliv a kohokoliv pustit na svůj píseček.

Takže zřejmě, až mě to naštve, spustím recovery a začnu od začátku.