Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nějak ovlivnit rychlost internetu při připojení CDMA?

Mám modem AnyDATA CDMA USB Modem a připojení k internetu v Jeseníku. Ovšem ta rychlost připojení internetu je strašlivě pomalá=cca 180 kbit/s při rychlosti stahování dat=cca 22 kByte/s...Přitom pokrytí dle mapy CDMA by mělo být v pořádku. Lze nějakým způsobem zrychlit toto připojení internetu nebo se s tím nedá už nic dělat? Díky

Ještě se přeptám, jakou variantu služeb máš zakoupenu? Tj. název tvýho tarifu? Pak by bylo dobrý zjistit, zda je někdo s CDMA ve tvým okolí a porovnat zkušenosti.

Pavel

Přesně tohle jsem před časem řešil taky a jediným řešením bylo službu zrušit a odejít jinam. Poslední kapkou bylo, když nějaký blb na hotline O2 prohlásit, že v místě mého připojení je příliš mnoho uživatelů, ale že posílení se neplánuje a že mám smůlu, protože podle smlouvy oni žádnou rychlost negarantují.

Zakon nechrani ziadenho poskytovatele, ptz ho chranit nemusi. Uzavrel si s nim zmluvu ze ti sposkytne nejake pripojenie, az do nejakej rychlosti. Vsimnut si tie 2 slova. To si podpisal a za to platis a poskytovatel to poskytuje, internet internetuje podla zmluvy, v ramci technickych moznosti. Keby si mal mat rychlost garantovanu, tak by si musel zaplatit 10x alebo 100x tolko alebo za milion kdesi postavit sukromny vysielac :)

P.S. 22kB/s je ale fakt dost malo. To by som sa tiez stazoval, pripadne to zrusil.

jozzin2: když chceš nadávat na svět kolem sebe, dívej se na datum příspěvku - lidé, kterých se ptáš, jsou už 6 let mrtví. jaký zákon ochrání ostatní uživatele tohoto webu před tvými dotazy?

přečti si něco o tom, co to je agregace. kdyby nebylo připojení sdílené s více uživateli, tvůj otec by nebyl ochotný ti platit vyhrazené připojení a ty by sis teď mohl tak akorát hrát loutkové divadlo.

edit: modem anydata v dotazu jsme měli v práci, používali jsme ho na pohotovost - vzdálená plocha přes vpn.
takže musel přes cdma pouštět nějakou normálnější rychlost, používat se to dalo.