Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plnění cartrige

Přiznám se, že plnění mi prostě nejde. Udělal sem dírky do inkoustové kazety, pomalu do nich nastříkal jednotlivé barvy, ale ony mě stejně vytékají spodem. To je první věc, kterou nechápu. Že by byla kazeta už přeplněná se mě nezdá, protože sem tam ještě skoro nic nedal. No o moji neschponost tady ani nejde, ale spíš o to, že už plním podruhé. Poprvé mi to tisklo asi den vpohodě a pak zázračně došly po dvou papírech barvy. Nj nedivím se, když mi to vytéká :-D A dneska sem to naplnil znova a kompl mě píše toto
ta27hs.jpg
Takže nemám šanci ani nic vytisknout. Tak se ptám o nějakou uživatelskou radu. Co můžu dělat špatně, a co mám napravit. Docela bych už potřeboval tisknout, ale mám právě tento velký problém.

Kupuj original naplne, mal si prachy na tlacku, mas mat aj na naplne. A nebudes mat podobne problemy. A ked uz plnis, tak si kup aspon plniacu sadu je tam navod a vsetko potrebne. Ocividne podla toho co pises si nevytvoril v naplni podtlak a preto to vyteka. V plniacej sade mas na toto nasadku cez ktoru z naplne vytiahnes kusok atramentu striekackou a potom to nevytecie.