Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keylogger

je možný mti v PC keylogger, nebo něco, co odesílá hesla atp, když s epoužívá výhradně omezený účet ?? (jde mi o to, že s epřihlašuju ve škole, jestli neposouchají, má hesla (někdo třetí, ne škola))

Kolega chtěl naznačit, že jsi to napsal jak hotentot, že je to napůl nepochopitelný, co vlastně chceš. Přečti si to po sobě ještě jednou a napiš to znova - eliminuj chyby a překlepy a dodej interpunkci a pak možná někdo pochopí, o co ti vlastně jde.

jistě, každý kdo má admošská práva
nebo někdo komu se daří odchytávat síťový provoz

Prostě - sjem ve košle, s omezenym účtem (všichni ho maj). je možný mit keylogger atp ??

záleží na kvalitě zabezpečení.

pokud lezeš na svoje schránky/účty na kterých ti záleží, tak jen na ty co mají přihlášení přes https, a měj jistotu že se před tebou nebyl přihlášený někdo "šikovný".