Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po kontrole paměťové karty antivirem zmizely data

Dobrý den,
můj problém je:
Začalo to tím, že jsem si chtěl ověřit jesi na své paměťovce k mobilu nemám nějaké viry. Paměťovku sem strčil do čtečky, čtečku do počítače a dal jsem obsah zkontrolovat, mam Avast. Po kontrole jsem kartu vyndal a dal do mobilu, k mému překvapení tam nic nezbylo. Paměťovka je úplně prázdná3-[.
Poradí mi nikdo co s tím je, jestli tam byli viry, nebo jsei se mi zbláznil pc?

Změna předmětu, původně: Viry ??
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

V pravo dole iknu avastu mam, je tam naky menu s nastavenim citlivosti proti virům u všelijakejch blbostí, ale žádnou truhlu sem tam neviděl.
Tu kontrolu sem spustil takhle: v Tento počítač sem kliknul pravým čudlikem na myši na pamětovku (přenosný disk) a po rozkliknutí nabídky pravím čudlikem na my jsem to dal zkontrolovat.

Kde je truhla v avaste teraz nebudem riesit pozri si to v manuali k avastu, nevieme co sa ti tam stalo (je mozne ze si to vytrhol z ctecky bez toho aby si vpravo dole dal bezpecne odebrat hardware, a naborilo ti to filesystem, ked tie data chces skusit z toho vytiahnut tak strc kartu do citacky a skus program TestDisk (www.google.com, je zdarma) ze ci nebude vediet prescanovat tu flash a vytahat z toho data.