Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupeni 512mb ram ddr rada?

Zdravim.
Na zacatek bych chtel rici, ze mam v pc 512mb ram ddr viz ss : 1gen.JPG , 2fjz.JPG
Chtel bych v rijnu jak vyjde win7 si ho poridit do sveho pc a proto chci jeste 512mb ram aby to alespon trochu slapalo. takze potrebuji poradit s vyberem. vykon/cena nemusi byt nejak draha jen aby se vyrovnala nejakt te druhe a dali 1gb. diky moc vsem

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No ;) jde o to ze mne se libi hodne ten styl visty a win 7 mam tuto zakladni desku :( : msi-k8t-neo-… nový
Martin Skarupa 04.06.2009 17:06
Martin Skarupa
Tak to je ddr2 nechapu proc jsou ddr kdyz jsou stare tak drahe narozdil od ddr3 to mi nejde do hlavy nový
Martin Skarupa 04.06.2009 17:18
Martin Skarupa
A teď řešíš co? Notebookovou pamět do desktopové základní desky stejně nenarveš. Opravdu chceš sám s… nový
karel 04.06.2009 17:22
karel
Porebujes DDR (max DDR-400). Nie DDR2 ani DDR3. Cenu urcuje trh (dopyt / ponuka) a nie ci je nieco s… nový
MM.. 04.06.2009 17:23
MM..
Našel jsem tuto : 21938 Mela by to byt ta sama ... co je v dotazu potrebuji to potvrdit fakt tomu n… nový
Martin Skarupa 04.06.2009 17:27
Martin Skarupa
Ano ta ti tam bude pasovat. nový
MM.. 04.06.2009 17:41
MM..
To je pro mě rána, pořád jsem myslel, že doma jedeš na W98SE a včil se dovídám, že XP a černé pozadí… nový
Fuente 05.06.2009 04:37
Fuente
Win98SE skoncili minuly rok ked som kupoval novy HW, to uz fakt bolo odrzku, aj s programami - uz sk… poslední
MM.. 05.06.2009 14:19
MM..

Porebujes DDR (max DDR-400). Nie DDR2 ani DDR3. Cenu urcuje trh (dopyt / ponuka) a nie ci je nieco stare.
P.S. a DIMM, nie SO-DIMM (to je do notebooku)

P.S:2. ked chces skladat novy PC tak nechapem co teraz robis za machinacie, pouzivaj to co mas a nic nemen. Alebo mas chut cely buduci rok riesit nejake zbytocne problemy.

To je pro mě rána, pořád jsem myslel, že doma jedeš na W98SE
a včil se dovídám, že XP a černé pozadí.
Poslední mohykán je ztracen, držím minutu ticha. :puff:

BTW, poslal jsem ti TXT na staré German číslo,
mrkni se na mod a řekni ANO.

Win98SE skoncili minuly rok ked som kupoval novy HW, to uz fakt bolo odrzku, aj s programami - uz skoro ziadne na W9x neexistuju :-) Chcel som preskocit XP a ist rovno na vistu, ale to bol blbby napad :) Kam to ten vyvoj speje, cim novsie tym horsie. XP je od SP2 celkom pouzitelny to musim uznat.
SMS som dostal v utorok (dnes ziadnu). kuknem mod.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru