Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde poskladane PC

Zdravim, potrebuju poradit poskladal jsem PC ze starych dilu a kdyz ho zapnu tak se normalne rozjede, ale nejde obraz nevite co s tim muze byt ? Diky

Mel bys poslechnout co ti pise MM co to ctu od zacatku ani jednou si to neprovedl CLEAR CMOS, vypni PC vyndej vidlici od zdroje ze zasuvky a prehod jumper, pockej 5 sec a vrat jej zpet, pak az bude JUMPER zpet zapoj vidlici do zasuvky a zapni PC.

Uz sem to vsecko udelal CLEAR CMOS a zjistil jsem jeste ze byla vadna ta prvni ramka tak nesli automaticky vsechny to sem nevedel ze to tak je. Pri instalaci XP se musi restartovat PC a potom uz se to kurva nezaplo vubec zsae cerna obrazovka s temi blaboli a nic nejde delat. Nevite co s tim? Uz na to nemam nervy.