Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Radeon HD 3870

ahoj,chtel bych se zeptat:
obednavam si grafiku Sapphire Radeon HD 3870 a chtel bych sni zkusit hrat CellFactor
Cetl sem,ze je na tuto hru potreba PhysX,ale na stare grafice radeon 2600xt jsem hral mirrors edge i s PhysX,protoze kdyz sem instaloval hru,tak se me to zeptalo jestli chci nainstalovat dostupny balicek PhysX,ale bouzel mel jesem stim mel velike lagy
Takze se chci zeptat jestli CellFactor rozjedu s novou grafickou kartou??
dik

Na kartě ATI/AMD budes mit velke problemy rozjed PhysX na jakekoli a myslim ze ti zadny balicek nepomuze protoze ti fyziku pocita CPU . Dokud nevidaj jiz zmíneny patch nebo novou Eru karet ktera by udajne mela mit neco jako Havok

cellfactor mal propagovat fyzicku kartu Asus Ageia Physix - nevyslo to, tak to vypustili s tym, ze sa moze pouzit PhysiX pocitany GPU (o dost lepsie riesenie ako dalsie ohrievadlo v PC) a v pripade ze nedetekuje kartu schopnu pracovat s PhysiX enginom, tak sa spusti bez neho - grafika bude plynula, len sa znizi fyzika na skoro nulu

druha vec je, ze ako soft propagujuci fyziku je na nej dost stavany a bez nej je to bezducha nudna zalezitost, takze by som po nej moc nepriahol

ad karta: horsie si si vazne nemohol vybrat, momentalne by som isiel minimalne do 4850 (podla financii)