Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB ,,rozdvojka"

Ahoj, potřeboval bych ke svému notebooku něco jako rozdvojku pro usb port. Existuje něco takového?Omlouvám se předem za zřejmě hloupý dotaz, ale líná huba....díky předem za odpověď.

Bolo by asi dobre upozornit ze na pasivny HUB (bez vlastneho zdroja napajania) mozes sucasne zapojit len zariadenia ktorych sucet odberov neprekroci 500mA. Pretoze to vsetko musi utiahnut jeden USB port do ktoreho je strceny hub a 500mA je hranica pre jeden USB port.

Do aktivneho HUBu (s vlastnym zdrojom ktory sa strka do 230V) mozes zapojit zariadenia jake chces.