Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stráta došlé pošty

Dobrý den.Potřeboval bych poradit Outlook Express, stratila (nebo nezobrazuje se) doručená pošta a to tři měsíce zpět od 24.3.2009 do dnešního dne to je 5.6.2009. Je zajímavé že starší pošta od 2.1.2007 do 23.3.2009 se zobrazuje a je k nahlédnutí.
Nevíte někdo jak vše vrátím do původního stavu?
OS Win XP.Jsem "laik".
Děkuji za radu

Prostě a jednoduše: vyhledej na disku soubory s příponou .dbx (což jsou vlastně složky v OE). Měly by být všechny pěkně pohromadě v jedné složce, např. C:\Documents and Settings\uživatel\Local Settings\Data aplikací\Identities\{šílený číslo}\Microsoft\Outlook Express. Složka Local settings je skrytá, takže si zapni zobrazení skrytých souborů, nebo to hledej v Total Commanderu. Pak se podívej, jestli nááááhodou nemá některý ze souborů víc, než dvě giga. Zkopíruj si ho někde bokem. Spusť OE, vymaž z doručené a odeslané pošty vše co tam nepotřebuješ, vyprázdni odstraněnou poštu, z menu zvol Soubor->Složka->Zkomprimovat všechny složky. Pokud vše projde bez problémů, můžeš ten zkopírovaný .dbx taky smazat.

Děkuji,provedl jsem dle návodu ale pošta stracených dnů se neobjevila.
Zálohoval jsem všechny soubory "dbx" pak jsem v OE vymyzal veškerou došlou,odstraněnou a odeslanou poštu.V OE jsem v souborech zvolil " Složky a zkompromitovat všechny", po tomto ukonu OE bylo ve všech složkách naprosto prázdné.Tak jsem asi udělal někde chybu nebo jsem celý proces nepochopil správně.
Soubory dbx mám stále zálohované.

Aha. Tak kolik měl soubor dbx (doručená pošta) před strátou to netuším, nyní má Doručená pošta dbx (900MB).
Pokud sečtu všechny soubory s příponou "dbx" tak celková velikost je nyní 2,19 GB.
Budu se muset smířit se strátou došlé pošty.Do budoucna je nějaký program na zálohování došlé pošty?
Děkuji.