Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unkown cpu?

čau,pc mi nějak nenajde přesný tip processoru AMD Athlon LE-1600,když se podívám do systému píše to jen unkown model a při testovacích programech taky..
je něco špatně?

BIOS sa flashuje z DOSu a ked si to vzivote nerobil lepsie ked si pozries ppodrobny navod od vyrobcu alebo to niekomu zveris kto vie nabootovat DOS a naflashovat BIOS.

A v prvom rade sa mas uistit ci mas PRESNE TU DOSKU.
A690VM2MA-RS2H
Je to na nej napisane. Ak nemas presne tu dosku tak NEpouzivaj ten link co som dal ale najdi si tam BIOS pre svoju dosku.

Neni to pc nahodou hypermarketove? To jsou takove sracky, ze tam programy na zjisteni hardware mivaji podobny vystup o neznamach vyrobcich a typech komponent.