Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat češtinu do hry?

Dobrý den, prosím zase o pomoc. Koupil jsem si pc hru Uber soldier, stáhl jsem si z netu češtinu (zip) a teď to tam nemohu dostat. Furt je tam angličtina. Jak je prosím ten postup? Děkuji a nezlobte se, vím, že přidělávám starosti, že je to asi trapná otázka, ale fakt mě to nejde, pardon. Děkuji

Podle toho, jak jsem koukal do obsahu toho instalátoru (self-extractor, v tomto případě) to přepisuje původní angličtinu. Usuzuji tak z obsahu, který se rozbaluje do language/english etc.
Takže to může ve výsledku mást. Neznám tu hru, takže předpokládám, že je nutné zapnout někde v nastavení ve hře titulky (pokud tedy nejdou už defaultně).
No a v neposlední řadě to, co se ti snaží říct už nějakou chvíli jano47 - při spuštění instalátoru musíš zadat cestu ke složce s nainstalovanou hrou.