Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem htpc sestava

Zdravim mam prosbu chci si udelat htpc ale nevim jestly me to povali na tom co jsem si vybral.. hlavne chcu aby me slo full hd video aby to stihal procesor i grafika tak prosim poradte..

cpu------ Pentium Dual-Core E5200
MB-------Gigabyte GA-E7AUM-DS2H - GeForce 9400
mechanika----blue ray LG GGC-H20L
zdroj ----jeste nevim
ramky---2gb ddr2 zbyly me po prechodu na ddr3
disk---200gb mam uz jeden zalozni

cenu chcu srazit co nejmin proto chcu pouzit to co uz mam abych nekupoval.. jinak jde me fakt jen aby to prehralo full hd film aniz by se to nejak seklo..

predem dik za odpovedi

diky moc tak mam objednano... jinak jeste se chcu zeptat je u toho cpu nejaka ta pasta? nebo musim koupit zvlast? u desky hdmi kabel asi taky nebude co?

a muzete me doporucit nejake klavesnice pro htpc? aby na ni bylo neco s cim ovladat i mys.. predem diky

Na CPU je prd, "zuvacka" je nanesena na boxu. S lepsim chladicem, ktery si jiste koupis, pastu dostanes (nebo bude taktez predem nanesena).

U desky nehledej HDMI kabel. Zakoupit.

Klavesnice doporucuju MS Remote Keyboard (dokoupit prijimac) ci neco od Logitechu /primo HTPC-ready nedelaji nic/. Daji se sehnat (ne u nas) napr. produkty Adesso, ale ten layout... Durazne varuju pred cimkoliv od Geniusu.