Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má to cenu?

Zdravím, chci se zeptat, jestli má cenu instalovat Winy v režimu RAID, nebo zrovna v IDE modu. AHCI mod se mi seká. Díky

Jsu to XP H.E....Prostě mám problém a myslím si, že by to mohlo způsobovat to AHCI. No možná spíše HDD. Když jsem instalovat IE7, přehrával písničky, a chtěl kliknout na nějaký odkaz webu, tak se mi sekl pc a pomohl jen tvrdý restart. Po restartu již nenajel. Prostě se načetli Win a le místo zobrazení uživ.účtů byla jen černá obrazovka. Čím to může být? Díky

já používám normální soft s normálním ovládáním, s normální dokumentací (u grafických rozhraní nebyla nikdy třeba), který se normálně používá - acronis true image.
svoje data určitě nikdy nesvěřím žádnému express recovery.

Not enough HDD free Size for image backup

možná neumí zapisovat na ntfs - to běží pod windows nebo ne?
možná chce dělat velký image-soubor a ty mu nabízíš jen fat32.
je to aspoň dost barevné, nebo co tě vede k použití softu, nedejbože pro zálohu, který jen vyrábí chyby?

(mám taky desku gigabyte, je možné že je v manuálu podobná xpress blbost popsaná, ale nejsem jejich zkušební králík)

edit: nononot - thx za objasnění. o takový zázrak který nemám pod kontrolou fak nestojím. podobně se chová acronis secure zone, maximální zbytečnost.