Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má to cenu?

Zdravím, chci se zeptat, jestli má cenu instalovat Winy v režimu RAID, nebo zrovna v IDE modu. AHCI mod se mi seká. Díky

Jsu to XP H.E....Prostě mám problém a myslím si, že by to mohlo způsobovat to AHCI. No možná spíše HDD. Když jsem instalovat IE7, přehrával písničky, a chtěl kliknout na nějaký odkaz webu, tak se mi sekl pc a pomohl jen tvrdý restart. Po restartu již nenajel. Prostě se načetli Win a le místo zobrazení uživ.účtů byla jen černá obrazovka. Čím to může být? Díky