Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyuziti procesoru

mam windows 7,coreduo 1,6, 3GB ram. nemam pustenou zadnou aplikaci navic, virova databaze se take neaktualizuje ani v procesech neni nic vypsano(co by extra zatezovalo CPU), ale vyuziti procesoru skace od 30 do 60-70% Spyware taky nemam (alespon spybot si to mysli). Je to normalni nebo jsem paranoidni. Diky za odpoved.

To ze sa ti to paci je nepodstatne. Je to este nedokonceny system a ty sa do toho nemas co rypat ked nevies riesit problemy, ktore si pri testovani betaverzii novych OS ovela zlozitejsieho charakteru.

Bud to vyriesis alebo posles report Microsoftu, alebo to budes pouzivat tak ako to je.

Dnes si betaverzie operacnych systemov instaluje kade kto a potom ludia skuvinaju...

V tom pripade to vytazuje nejaky HW alebo jeho ovladac apod. Moze byt aj ze BIOS dosky nieco nenastavil korektne pre Win7 (ked vyrabali BIOS pre tu dosku tak Win7 neexistoval).
Mas zacat uplne cistym Win, poddpoajat vsetok zbytocny HW, a sledovat vytazenie, a postupne pridavat ovladace a HW atd a sledovat vytazenie. Alebo sa nehrat na betatestera s nejakym starym HW.