Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to s paměti v pc?

Zdravím celkem mě zajímá jak je to s paměťama v pc
Např na co je Operační paměť kolik si ji windows bere a co ovlivňuje její nedostatek ve hrách.
Dál na co je pamět na grafické kartě a též k čemu je a jaké jsou rozdíli v DDR- DDR3
a též frekvenci.
Na co je strankovací soubor? Slyšel jsem že celkem dost ovlivňuje některé hry.
Pokud by byl někdo schopnej a hodnej odpovědet na tyto otázky byl bych vděčnej. :-)

no a prave polozka Vyuziti pameti nema priamy suvis s vyuzitim fyzickej RAM, v anglickych win je to uvadzane ako PF Usage, spravnejsi pojem je uvedeny nizsie: Objem potvrzeni Celkem v eng. Commit Charge Total, tato hodnota nehovori nic o tom kde je tato pamat fyzicky umiestnena, rozne jej casti sa mozu nachadzat napr. v pracovnych sadach procesov, v pohotovostnom zozname alebo mozu byt odstrankovane na disk, preto hovorit o tom kolko fyzickej pamati je obsadenej je velmi problematicke