Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zaseknutí v OS, PC už nenaběhne

Zdravim Vas,

Muj problem spociva v tom, ze pri obycejnem behu sveho noveho PC se z niceho nic posekava PC, tzn, ze se posekava mys,zkratka cely system, az dojde k uplnemu zatuhnuti. Musim tvrde restartovat a potom se system ani nespusti. Vzdy kdyz se PC spravne zapne, tak logicky pípne a nacita se OS. Bohuzel toto nenastane a na monitoru je videt jen cerno,temno...hruza no Nevim co s tim.

Sestava je nova, dnesni masinka. Neni teba psat, myslel jsem akorad, ze by to mohl delat zdroj, je sice 450 Watovy, ale je od EuroCase. poradte prosim, obcas PC nabehne, ale po dlouhe dobe, dekuji za kazdou radu.

Toho jsem se bal nejvic, ze by to mohla byt deska, kdyby to bylo diskem, tak po odpojeni disku by aspon BIOS mohl nabehnou, ale ani to... Moje sestava: Ulta Durable 3 od Gygabitu, AMD Phenom X4 2,66 Mhz, Grafika od ASUSU 128 bitova s 1GB pameti, nevim presne ted. Je to ted asi 20 minut co je vypnuty pocitac, takze asi vsechno bude vychlazene, a hle, ted se spustil. Nejak mi prijde divny to prehrivani. Nemuze to byt necim jinym? Protoze mi takle pocitac bezi cely den a pak najednou tohle...?

A je to tu znovu, ted semi posekava, asi po minute se probere a zase sekne na minutu. Proces zadny nebezi, jsem si jisty. Ani disk nepracuje, proste jenom to posekava a jsem si jisty, ze kdyz to ted natvrdo restartuju, tak uz nenabehne vubec.