Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý "start" čtečky otisku prstů

Mám necelý rok notebook HP Pavilion dv5-1040ec na kterém je taky čtečka otisku prstů.
Místo přihlášení přes napsání hesla se přihlašuji do systému (Vista) přes otisk. Dlouho to bylo v pohodě a hned jak najel profil, ke kterému se přihlašuji, přejel jsem prstem a byl jsem přihlášenej, ale od nedávna musím dlouho čekat, než se čtečka načte (tak 20-30 sekund) a to mi je pak k ničemu, protože heslo za tu dobu napíšu několikrát!
Neví někdo, co s tím?
Instaloval jsem si z oficiálních stránek HP nový ovladač, tak jestli to může být tím?

Předem díky za rady.

Kdyz se prihlasuju pres ctecku, tak jmeno nezadavam - objevi se mi seznam profilu, ktery jsou na pc a kdyz prejedu prstem pres snimac, znamena to, ze jsem "zadal" heslo.
Antivir jsem mel uz od pocatku a mohl jsem se nacitat ihned - tim bych rekl, ze to nebude a hlavne prece antivir ma byt nastaven tak, aby se poustel pri spusteni systemu,ne?
Na disku ted cca 30 GB.

To, ze se zobrazi seznam profilu neznamena, ze se profily nacitaji.
Profil uzivatele se nacte az po prihlaseni uzivatele.
Taky jsem nikde nepsal, ze zadavas jmeno. Psal jsem, ze nacteni otisku = zadani jmena a hesla, cili overeni uzivatele. Nebo pro tebe kliknuti na obrazek s kytiskou, pod kterym je tve jmeno a pripadne zadani hesla.

Sorry, ale ted mi fakt nejde o slovickareni o tom, co je seznam profilu, nacteni atd.
Tak jeste jednou: Kdyz se ten seznam profilu objevil drive, hned jsem mohl "prejet prstem po ctecce" a byl jsem na plose (pravdepodobne = prihlasen)
Ted kdyz se seznam profilu objevi, musim dost dlouho cekat tzn. za tu dobu cekani napisu heslo misto otisteni prstu nekolikrat, takze ctecka podle meho ztraci smysl.

Tohle je to, co me trapi a ne se hadat, co kdo rekl a co ne ...

pokud jsi jediný uživatel svého krámu a nechceš řešit přihlašování ani špatný ovladač (ty od hp nestojí příliš často za nic), spusť si z příkazového řádku:

control userpasswords2

..a nastav že uživatel nemá zadat heslo. (anebo tweakui)

jestli chceš zabezpečení tou čtečkou, můžeš říct proč jsi přeinstalovával její ovladač, a kde máš původní cd s ovladači k notebooku?

Ten ovladac jsem aktualizoval - to se jako nema nebo co?

jak praví klasik: "neser se do toho co funguje".
(mělo by to být jedno, jenže mám špatnou zkušenost s kvalitou a kompatibilitou ovladačů právě od hp)
origoš cd k notebůů ještě máš? můžeš odinstalovat nový ovladač a vrátit starý?

na spyware už tam máš ten superantispyware, hloupý adaware nic takového najít neuměl.