Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba u instalace crysis

Zdravím dostal jsem do ruky originalní hru crysis warhead, ale bohužel po přípravě instalace ( zadaní složky pro instalaci CD keye atd) hra hodí error.

Crysis warhead

Chyba
Při čtení souboru C:\mia1\english\a4b......English.lng došlo k chybě. Přesvěčte se zda soubor existuje a zda máte k němu máte přístup.

Nevíte co stím?

Resetoval jsem pc a ted to hazí v mia2 tuto chybu ta šložka se vytvoří během instalace je v ní plno souboru ohledně toho většina typu index index.czech, index.english...atd ale ten soubor na který se to ptá tam není :-(.
Všiml jsem si jedné věci když jsem to instaloval poprvé chtělo to po mě cd key pak to vypsalo že je nedostatek místa na disku tak jsem instalaci ukončil..udělal místo a ted když to isntaluju tak se k tomu cd keyu nedostanu hodí to tu chybu.