Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba u instalace crysis

Zdravím dostal jsem do ruky originalní hru crysis warhead, ale bohužel po přípravě instalace ( zadaní složky pro instalaci CD keye atd) hra hodí error.

Crysis warhead

Chyba
Při čtení souboru C:\mia1\english\a4b......English.lng došlo k chybě. Přesvěčte se zda soubor existuje a zda máte k němu máte přístup.

Nevíte co stím?

Resetoval jsem pc a ted to hazí v mia2 tuto chybu ta šložka se vytvoří během instalace je v ní plno souboru ohledně toho většina typu index index.czech, index.english...atd ale ten soubor na který se to ptá tam není :-(.
Všiml jsem si jedné věci když jsem to instaloval poprvé chtělo to po mě cd key pak to vypsalo že je nedostatek místa na disku tak jsem instalaci ukončil..udělal místo a ted když to isntaluju tak se k tomu cd keyu nedostanu hodí to tu chybu.

Da sa ten subor rucne skopirovat na HDD? Vyskusas skopirovat a vidis. Mozes to skusit skopirovat aj cele a skusit z HDD a uvidis ci to pomoze.
A ked pisem ze mas skusit vypnut antiviry tak to znamena ze mas skusit vypnut NOD32. To neni nic, to je antivir.
Si prihlaseny ako spravca? (pytam sa uz desiaty krat)

Tak to asi potrebuje priebezne odkladat nejake instalacne blbosti. Vycisti si disky, udrzuj na C: aspon par GB volne (aj kvoli swapu atd).
Inac swap sa da presunut aj na D: (ovl.panely - system - nastavenia vykonu - virtualna pamat) ked mas na C: kriticky malo miesta a nestaci vycistenie.