Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook 2003 stahuje dookola tu istu postu

MS Outlook 2003 + Win XP. Nastavim stahovanie posty z uctov (POP3). Vsetky emaily mi pekne stiahne. Ked outlok zavriem a znovu spustim, tak mi opat siahne vsetky emaily, aj tie co predtym, aj pripadne nove. A tak dookola. Takze po 5 spusteniach outlooku mam niektore emaily v InBoxe aj 5x... Ani za nic neviem prist na to, preco, poradi niekto?

Mívám stejný problém, dělála to poškozená zpráva ve schránce (přistoupit přes prohlížeč a smazat ručně).

Občas se to stane (na můj vkus moc často - asi jednou za 3 měsíce - zřejmě asi problém u poskytovatele).