Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook 2003 stahuje dookola tu istu postu

MS Outlook 2003 + Win XP. Nastavim stahovanie posty z uctov (POP3). Vsetky emaily mi pekne stiahne. Ked outlok zavriem a znovu spustim, tak mi opat siahne vsetky emaily, aj tie co predtym, aj pripadne nove. A tak dookola. Takze po 5 spusteniach outlooku mam niektore emaily v InBoxe aj 5x... Ani za nic neviem prist na to, preco, poradi niekto?

Ach jo, stručnost je vaše přednost, že? :-/
Nějaký veřejný nebo firemní?
Co vím, tak tohle se stává, pokud se PC a server nedokáží domluvit - máte tu poštu na více PC? Dělá to i na jiném PC? Pokud ne, pak zálohujte poštu z Outlooku, smažte z něj uživatele, vymažte soubor s poštou z disku a znovu Outlook nakonfigurujte.

Vytvoril som novy profil, v nom nastavil jednu emailovu adresu, ide to teraz OK (aspon sa zda po 3 restartoch Outlooku), tak poskusam teraz dalsie, som zvedavy co to spravi.
To ponechavanie emailov na serveri mam zaskrtnute a potrebujem to z dovodu ze ich pozeram z viacerych roznych pocitacov.

OK, v tom případě za to velmi pravděpodobně může poškozený PST (nebo jiný) soubor, do kterého si ten Outlook ukládá poštu. Tím, že jste vytvořil jiný profil, jste také vytvořil jiný soubor pro ukládání pošty. Ještě zkontrolujte, zda na tom serveru, kam se připojujete, je dost místa (zda není plná schránka) v takovém případě se totiž maily doručují také velmi pochybně (některé nepřijdou, jiné přijdou 5x).

Tiez ma napadlo ci subor pst nie je poskodeny, ale outlook a ucty su cerstvo nastavene. Nastavil som ich len predvcerom a od zaciatku to slo zle. A teraz, ked som vytvoril novy profil tak je to v nom u OK (v starom stale zle). Este donastavujem co treba a potom stary profil kompletne vymazem (dufam ze tym zmazem aj vsetky pst ubory k nemu patriace?).

To stahování dojede až do konce a bez chyb? Podobné situace řeším tak, že ve schránce přesunu všechny maily např. do konceptů nebo jiné složky, potom jich pár označím a přesunu zpět do doručené. Zkusím příjem v outlooku, postupně přidávám další poštu do doručené. Může tam být mail s extrémně velkou přílohou, kvůli kterému se stahování nedokončí.

Mívám stejný problém, dělála to poškozená zpráva ve schránce (přistoupit přes prohlížeč a smazat ručně).

Občas se to stane (na můj vkus moc často - asi jednou za 3 měsíce - zřejmě asi problém u poskytovatele).