Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou tiskarnu do firmy

ahoj,rad bych si nechal poradit jakou tiskarnu do nasi firmy.jelikoz se snazime naklady snizovat jak to jde tak prvorade je nizke naklady na tiska .denne tiskneme cca 150 faktur proto bychom chteli neco s velkým zásobníkem inkoustu ktery by jsme si mohli bez problemu doplnovat.aby tiskova hlava byla na cartridgi.dík za typy.:-)

Jedině laser.

Obvykle platí, že čím je dražší, tím jsou následně náklady na toner/stránku nižší. Já při výběru tiskárny hledím i na to, zda existují volitelně do tiskárny i větší tonery, cena na stránku se tím ještě více snižuje.

Dívám se na status HP LJ P3005 s velkým tonerem Q7551X:
Stránky vytištěné tímto spotřebním materiálem: 1 386
Stav toneru: 97%
:-)
Cena pod 4000 bez DPH

Vlastně není vůbec špatný nápad napsat hned na začátek, co od toho zařízení vyžadujete. Pokud potřebujete tiskárnu se skenerem, je dobré to do otázky napsat.
Ne, skener nemají všechny tiskárny. Pokud si myslíte že ano, dost to svědčí o úrovni firmy - protože pokud někoho, kdo nemá ani základní orientaci v dané problematice pověří nákupem něčeho tak zásadního, jako je tiskárna faktur....:-/

ne vazne tak nerikam jen faktury jde o to ze si kopirujeme manualy atd....takže suma sumarum to da i s fakturama cca 150 listu denně.nejsme velka firma...mame 3 zaměstnance...Nedelam si srandu-fakt...a jak to je stema tonerama?

U laserovych tiskaren mas vic moznosti:
1. originalni tonery
2. kompatibilni tonery - nove, neoriginalni, levnejsi
3. renovovane tonery - znovuplnene, asi po 3 plnenich se dava novy valec v toneru (to vsechno dela firma, ktera je prodava), nejlevnejsi

Pokud si koupis novou tiskarnu, je dobre si najit firmu, od ktere budes brat tonery a ktera zajistuje soucasne i servis. Jednak mas zajisteno, ze v pripade problemu dostanes nahradni tiskarnu, druhak i to, ze ruci za kvalitu toneru a nebudou se pri oprave vymlouvat na pouziti neoriginalnich toneru. takova firma obvykle prebira zaruku za tiskarnu a zarucni opravy ti vyrizuje ona.