Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou tiskarnu do firmy

ahoj,rad bych si nechal poradit jakou tiskarnu do nasi firmy.jelikoz se snazime naklady snizovat jak to jde tak prvorade je nizke naklady na tiska .denne tiskneme cca 150 faktur proto bychom chteli neco s velkým zásobníkem inkoustu ktery by jsme si mohli bez problemu doplnovat.aby tiskova hlava byla na cartridgi.dík za typy.:-)

U laserovych tiskaren mas vic moznosti:
1. originalni tonery
2. kompatibilni tonery - nove, neoriginalni, levnejsi
3. renovovane tonery - znovuplnene, asi po 3 plnenich se dava novy valec v toneru (to vsechno dela firma, ktera je prodava), nejlevnejsi

Pokud si koupis novou tiskarnu, je dobre si najit firmu, od ktere budes brat tonery a ktera zajistuje soucasne i servis. Jednak mas zajisteno, ze v pripade problemu dostanes nahradni tiskarnu, druhak i to, ze ruci za kvalitu toneru a nebudou se pri oprave vymlouvat na pouziti neoriginalnich toneru. takova firma obvykle prebira zaruku za tiskarnu a zarucni opravy ti vyrizuje ona.