Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro k Notebooku

Zdravím opět odbornou veřejnost. Tímto bych se Vás chtěl zeptat jaké reproduktory by jste mi poradili vybrat k notebook, který má "pouze výstup" na sluchátka a mikrofon. Dodnes používám repro Encore P-120, které i v dnešní době nejsou vůbec špatné.

Jinak mám rád dobrý zvuk, a poslouchám muziku i dost nahlas. Chtěl bych něco kvalitnějšího co by mému uchu lahodilo.

Mělo by se jednat o repro 2.0 nebo 2.1 popř. pokud to bude ?+1, tak co by se mělo k notebooku dokoupit.. jelikož jak jsem zmínil u většiny notebooků je jen jeden výstup na repro..

¨Díky předem za návrhy... cena max 5k.

teda doteď jsem si myslel, že právě levné musí být 2.0.

Když 2.1, tak jedině dražší, jinak jsou šílené pásmové díry mezi těma mrňavejma plasťákama na stole a tím huhlákem na zemi.

třeba Genius SP-HF1250A mají na svojí cenu dost príma zvuk, kdyby nebručely, byly by ještě lepší.
Takovej zvuk z levnejch 2.1 nedostanu.