Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro k Notebooku

Zdravím opět odbornou veřejnost. Tímto bych se Vás chtěl zeptat jaké reproduktory by jste mi poradili vybrat k notebook, který má "pouze výstup" na sluchátka a mikrofon. Dodnes používám repro Encore P-120, které i v dnešní době nejsou vůbec špatné.

Jinak mám rád dobrý zvuk, a poslouchám muziku i dost nahlas. Chtěl bych něco kvalitnějšího co by mému uchu lahodilo.

Mělo by se jednat o repro 2.0 nebo 2.1 popř. pokud to bude ?+1, tak co by se mělo k notebooku dokoupit.. jelikož jak jsem zmínil u většiny notebooků je jen jeden výstup na repro..

¨Díky předem za návrhy... cena max 5k.

Nikolivek. Hluchatka Porta_Pro mam a jsou k PC (i notesu) nepouzitelna. Jejich citlivost ti da slyset veskere deni, ktere v pecku probiha (diskove operace, aktivita sitovky, "zaber" grafiky, sum HW kodeku...). V AV retezci (digital DVD - receiver) jsou ale temer dokonala (i pseudo 3D, jehoz pritelem rozhodne nejsem). /skoro/ HiFisticka sluchatka nemaji u PC co delat.

mohu srovnávati koss porta pro a sennheiser px100 ze stejné hudební, cenové a cestovní kategorie: "bájné" porta pro - škoda peněz, never more!

repro: jedině 2.1, vzhledem ke kvalitám zvukovek v ntb bohatě stačí do 1000kč. 2.0 ve stejné cenové kategorii jsou podstatně horší. (jistě, doma používám 2.0 - ale 2x80 litrů)

Encore P-120: tuším jde o zkreslující naprosto bezcenný plastový šrot. mám pocit že mám v práci na stole podobný shit (p-160, s tónovou korekcí navíc).

přebasovaný zvuk by mi vadit nemusel, každý máme jiný vkus a můžu si poštelovat ekvalizér, ale stejně mi zvuk z px100 připadá normálnější.
dlouhodobě příjemnější na hlavě jsou ty lehké sennheisery, tlak porta pro začne docela vadit. aretovátko kossů není špatně myšlené, ale fungovalo naposledy u 25 let starého původního modelu, dnešní ušetřené krámy jsou divné.
na cestu mají px100 odolný kryt do kterého se poskládají, a mají tuším o 1/4 metru delší šňůru - to se u psacího stolu počítá.

Model byl uveden na trh již v roce 1984 - mi šlo o ty boční štelovátka přítlaku. to jak to nefunguje dnes je parodie. ale celkově je to držení po delší době až nepříjemné.

proti zvuku neprotestuju, je to dost subjektivní věc, oboje srovnatelná sluchátka hrají dobře a když se mi to nezdá, winamp má ekvalizér.

senny hd... jsou jak to říct - polouzavřená celoušní sluchátka (trochu model otík), přece jen jiná kategorie.

teda doteď jsem si myslel, že právě levné musí být 2.0.

Když 2.1, tak jedině dražší, jinak jsou šílené pásmové díry mezi těma mrňavejma plasťákama na stole a tím huhlákem na zemi.

třeba Genius SP-HF1250A mají na svojí cenu dost príma zvuk, kdyby nebručely, byly by ještě lepší.
Takovej zvuk z levnejch 2.1 nedostanu.