Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráním Blue-ray disku na PC mechanice-HDMI kabel-na plazma TV

Můžete mi někdo poradit? Když přehrávám vypálenou kopii blue-ray disku v PC mechanice a compl mám propojený HDMI kabelem do plazma TV přes Power DVD 8 tak vše funguje normálně.Grafickou kartu mám nastavenou jako DUAL VIEW,vše OK.Pokud ale vložím do PC mechaniky originální blue-ray disk téhož stejného titulu, tak se mi objeví hláška, že signál nemůže být přenesený digitálně HDCP a že mám přepnout propojení PC a plazmy na analog VGA.Co je to za blbost, nevíte někdo co to způsobuje, jak to napravit??? Mám AnyDVDHD 6.5.5.5.,Power DVD 8 Ultra Version,Nero 8.3.6.0.
Děkuji předem za jakoukoliv radu.

lebo blbé ochrany. pokiaľ sa nemýlim, všetky zariadenia v reťazci mechanika-výstup musia podporovať HDCP.
starý ale zaujímavý článok: 18852

mimochodom, včera mi trvalo pol hodinu kým som ripol Blu ray film, ale hodinu som riešil ako si pozrieť originálny disk. Piráti to majú furt jednoduchšie.

AnyDVD je jasné, mne šlo o to ako prehrať originálny legálne zakúpený film.
Mal som totižto ten istý problém ako ty. Mám 2 monitory. Jeden zapojený DVI-->DVI a jeden D-SUB-->HDMI.
Prvý problém bol ten že som nemal prehrávač (to vyriešil PowerDVD 9) a druhý že sa film zanovito odmietal spustiť na monitore pripojenom cez DVI.
Až potom čo som si prečítal ten článok na cdr.cz mi došlo že problém je v absencii HDCP a tak som to pustil na druhom monitore. Taká banalita, ale nenapadlo ma to.

V každom prípade ma to dokonale naštvalo a potom že človek má kupovať originály. Keby som nemal možnosť zapojiť monitor analógovo tak môžem akurát tak čumieť na obal disku :-|

pro deadhead:
kdyby si poradne četl to o čem jsem celou dobu psal...nenapsal by si to co si napsal......"AnyDVD je jasné, mne šlo o to ako prehrať originálny legálne zakúpený film."
psal jsem ze jsem nemohl rozjet origo bd disky na vzdalene ploše

ted mam jednu otazku zase ja........
proc mi nejde z nekterych BD originalu zvuk??? (např Matrix 1,2,3 anglické vydání - a Den kdy se zastavila Země - CZ vydání)
ma to spojitost s tim soft.klíčem jak tady psali níže jiní nebo je to jen problem anydvd
zase klasika z kopie jde z origo nejde
čím to prorazit????