Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna písmene systémové jednotky

Dobré dopoledne všem, potřeboval bych poradit s Windows XP. Mám systém na disku F: jenže potřebuji změnit písmeno jednotky na C: aby mi fungoval legalizátor XP. Najel jsem do ovládacích panelů pak do správy počítače a správy disků, tam jsem chtěl změnit písmeno ale nejde to a píše mi to, že písmeno systémového disku nelze změnit, jak ho ale změnit, nějak to musí jít ne? :-) díky za odpovědi.

Asi jo, ale stejně, kdysi jsem se tady ptal na podobnou věc kdy se mi nechtěl spustit správce úloh a taky mi to psalo "Správce systému zakázal správce úloh" a jeden týpek tady mi řekl kde to mám povolit a šlo to, tak nevím no. Už si ale bohužel nepamatuju kde jsem to nastavil