Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna písmene systémové jednotky

Dobré dopoledne všem, potřeboval bych poradit s Windows XP. Mám systém na disku F: jenže potřebuji změnit písmeno jednotky na C: aby mi fungoval legalizátor XP. Najel jsem do ovládacích panelů pak do správy počítače a správy disků, tam jsem chtěl změnit písmeno ale nejde to a píše mi to, že písmeno systémového disku nelze změnit, jak ho ale změnit, nějak to musí jít ne? :-) díky za odpovědi.

Asi jo, ale stejně, kdysi jsem se tady ptal na podobnou věc kdy se mi nechtěl spustit správce úloh a taky mi to psalo "Správce systému zakázal správce úloh" a jeden týpek tady mi řekl kde to mám povolit a šlo to, tak nevím no. Už si ale bohužel nepamatuju kde jsem to nastavil

Mozme ti hovorit jak to povolit ale aj tak to budes mat zavirene. T.j. nema vyznam tu nieco vypisovat dokial to neodvirujes alebo co vlastne je za problem (ani som necital celu diskusiu). Ked je system uplne rozdrbany virmi tak to nedas dohromady ani za rok. Rychlejsie je nainstalovat nanovo.