Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD Acer H233HAbmid, zobrazení ve vrchní části

Zdravim, tak nevim, poridil jsem po letech novy LCD panel Acer, ne ze bych snad nebyl spokojen s kvalitou obrazu, ne ze bych cekal zazraky od teto tridy, ale co mne zaujalo hned na prvni pohled, pri prohlizeni fotek je vrchni cast cca tak od poloviny fotky tmavsi nez cast dolni, take napr kdyz pretahnu panel snadneho spusteni nahoru, je znatelne tnavsi nez kdyz je standartne v dolni casti, totez windows okna, po pretazeni do vrchni casti je bila jakasi tmavsi nez dole, pred monitorem sedim ve vzdalenosti cca do 1 metru, pozorovaci uhel je v prime rovine oci, pokud ale testuji zobrazeni napr. Nokia monitor testem, stridam R, G, B, zobrazeni i podsvit je velmi dobre, nejake naznaky tmavnuti horni casti je temer neznatelne, tedy co s tim, reklamace nebo se s tim jaksi smirit?

Zdravím čtenáře.
V našem podniku máme asi 15 kousků tohoto typu.
U většiny se zpočátku vyskytovalo něco podobného. Bohužel časem se to ještě zhoršilo.
zhruba 4 monitory odešly úplně. Údajně chyba podsvětlovacího tělesa.
U dalšího se projevila porucha "mura".
Osobně tvrdím Acer už ne.
Pro představu: z 130 notebooků této značky skončilo 85 na reklamaci, ale používáme pro naše pracovníky levné Extensy. Nyní postupně přecházíme na Fujitsu Siemens a nebo Lenovo.

Pane Karel
Ve škole také máme lcd Acer. Obraz vybledlý a třeba jak je přehled příspěvků tak ty jemné odstíny modré to ukazuje jako bílou.
Gratuluji ke změně značky. Lenovo notebooky jsou už z hlediska zpracování kvalitou úplně někde jinde.

Ja take gratuluji, z celeho srdce a nejvice jak mohu, k prani se pridavaji cela ma rodina, nas pes a take kocour, mit tu moznost nechal bych zahrat v mistnim rozhlase!:-D:-D

Takze, zobrazeni nebylo idealni, mirne ale pozorovatelne tmavsi ve vrchni casti panelu, hodnota kontrastu byla na 40, natahl jsem ji na 55, obraz a podsvit se neuveritelne zlepsil, rozdil ve vrchni a dolni casti je jen velmi maly, ale tento pozoruji i u druheho zapujceneho LCD LG, takze timto bych zakoncil tuto diskusi a povazoval za vyresenou.