Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net. Framewok - chyba instalace, odinstalace, opravy...

Zdravím, mam trochu vážnější problém a to jak napovídá název. Dříve mě všechno fungovalo jak mělo ( GTA , Rockstar Social Club ) ale nyní ne. Problém je v .Net Frameworku (z ničeho nic přestal fungovat ) zkoušel jsem nedříve odinstalaci produktu jenže přes Přidat nebo odebrat programy to nešlo odinstalovat ( spouští se jen instalace a instaluje se to znova ) takže to nemůžu ani odinstalovat. Při instalaci mě microsoft nabídne ukázku logu a ten je ->

[06/11/09,16:36:18] Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64): [2] CGenericComponent::Install() expects the setup file for Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) but fails to get it
[06/11/09,16:36:19] setup.exe: [2] ISetupComponent::Pre/Post/Install() failed in ISetupManager::InternalInstallManager() with HRESULT -2147467259.
[06/11/09,16:36:35] WapUI: [2] DepCheck indicates Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) is not installed.
[06/12/09,06:46:18] Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64): [2] CGenericComponent::Install() expects the setup file for Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) but fails to get it
[06/12/09,06:46:18] setup.exe: [2] ISetupComponent::Pre/Post/Install() failed in ISetupManager::InternalInstallManager() with HRESULT -2147467259.
[06/12/09,06:46:31] WapUI: [2] DepCheck indicates Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) is not installed.
[06/12/09,07:06:30] Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64): [2] CGenericComponent::Install() expects the setup file for Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) but fails to get it
[06/12/09,07:06:30] setup.exe: [2] ISetupComponent::Pre/Post/Install() failed in ISetupManager::InternalInstallManager() with HRESULT -2147467259.
[06/12/09,07:06:42] WapUI: [2] DepCheck indicates Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) is not installed.
[06/12/09,13:55:28] Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64): [2] CGenericComponent::Install() expects the setup file for Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) but fails to get it
[06/12/09,13:55:28] setup.exe: [2] ISetupComponent::Pre/Post/Install() failed in ISetupManager::InternalInstallManager() with HRESULT -2147467259.
[06/12/09,13:55:41] WapUI: [2] DepCheck indicates Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) is not installed.

Omlouvám se za takovej dlouhej text.
Dále mam nainstalovanej Net Framework 3.5 Language pack CSY ( Ten taky nejde odinstalovat při instalaci mě nic nenabídne a začne instalovat ) A zase se to nenainstaluje a napíše mi to jen "chyba instalace".
Info ->
Nainstalován Net Framework 3.5
Nainstalováni Visual Studio ( omlouvám se nevim verzi ) ( mohlo by to být tím si myslim )
Děkuju za pomoc a ochotu :-)

DepCheck indicates Windows Installer Patch Registration Fix for .NET Framework 3.5 (x64) is not installed.

Asi nemas nejaku aktualizaciu (kontrola pravosti?) alebo proste nieco (nutnu aktualizaciu nejakeho Win komponentu) nemas nainstalovane. Zacni v Start - Windows Update, tam by mal nainstalovat veci v spravnom poradi. Alebo si najdi aspon najnovsi Windows installer na microsoft.com.