Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NetWare

Když klient NetWare odinstaluju lze ho i znovu bez problému nainstalovat a vše bude zase jako dřív nebo by mi to rozházelo nějaké nastavení sitě?Dík

Nelze.
Nelze aby "vše bylo zase jako dřív", praví klasik: nelze dvakrát vstoupit do té že řeky.

Ale k veci.

Ak si vo firemnej sieti a iba tie užívajú NetWare nelez do toho. Prideš o zamestnanie až admin príde na to že vykonávaš aktivity nezlučiteľné s firemnou bezpečnostnou politikou a oznámi to.

Ak vo firemnej sieti nie si, nechápem na čo potrebuješ klienta NetWare.

Ve firemní sítí nejsem ale myslel jsem třeba jestly vzdálené připojení ke vzdálené ploše v siti LAN na tohle nemá nějaký vliv,,protože když se chci přihlásit tak mi to napíše Nelze se přihlásit z důvodů omezení účtů ale chtěl jsem to dát pryč kvůli rychlému přepínání účtů.Tak jsem jako nevěděl k čemu je to v tom PC užitečné.

Stačí:-)Ale tenhle PC ještě nebyl donedávna můj sehnal jsem ho od známýho.A s tím připojením ke vzdálené ploše bys mi nepomohl?Oba PC jsou Win XP Pro SP 3 a když najedu na přihlašovací tabulku tak mi to napíše"NMŮŽETE SE PŘIHLÁSIT Z DŮVODŮ OMEZENÍ ÚČTŮ",,,co s tím?