Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NetWare

Když klient NetWare odinstaluju lze ho i znovu bez problému nainstalovat a vše bude zase jako dřív nebo by mi to rozházelo nějaké nastavení sitě?Dík

Stačí:-)Ale tenhle PC ještě nebyl donedávna můj sehnal jsem ho od známýho.A s tím připojením ke vzdálené ploše bys mi nepomohl?Oba PC jsou Win XP Pro SP 3 a když najedu na přihlašovací tabulku tak mi to napíše"NMŮŽETE SE PŘIHLÁSIT Z DŮVODŮ OMEZENÍ ÚČTŮ",,,co s tím?