Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha Dat

Ahoj....potrebuju radu
Musim preinstalovat pc (myslim i fs naformatovanim) a potreboval bych si zalohovat data,jenomze v notasu mam moc malo mista na disku.
Tak ta otazka:...cim a jak si rozdelim disk abych si tam mohl zalohovat data a pak preinstalovat jenom ten hlavi disk C ?
[mám windows XP]

Delenie disku aj s datami sa da cez partition magic. Co som skusal nebol s tym nejaky velky problem ale neviem ako sa to bude spravat pri takto velkych diskoch. Samozrejme je treba pocitat s patricnimi casovimi narokmi, ktore sa mozu vojst aj do 2 hodin a mozno aj viac pri takychto objemoch dat. Ale je to zavisle hlavne aj od rychlosti disku a procesora.