Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Print Screen - Vista

Dobrý den , už nějaký čas použivám OS Win Vista , co mě ale převapilo že po použití print screenu pro zachycení obrazku se mi misto toho přehazují profily 1 a 2 v pravém dolním rohu , nevím ani co tyto profily znamenají. Meli by jste pro mě nejakou radu jak prepnout print screen zpet na klasickou funkci ? či mě nějak více poučit ? děkuji

Musi to byt IMHO program, mozno software k multimedialnej klavesnici, tam by sa to malo dat nastavit, ked nie, vyskusaj postupne vypinat vsetky programy, aj tie co su na dolnej liste vedla hodin.

Ciastocne riesenie - HotkeyP program, maly cesky, zadarmo, prikaz Snímek obrazovky.