Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Print Screen - Vista

Dobrý den , už nějaký čas použivám OS Win Vista , co mě ale převapilo že po použití print screenu pro zachycení obrazku se mi misto toho přehazují profily 1 a 2 v pravém dolním rohu , nevím ani co tyto profily znamenají. Meli by jste pro mě nejakou radu jak prepnout print screen zpet na klasickou funkci ? či mě nějak více poučit ? děkuji

Vacsina odpovedi je ze to na viste funguje normalne, takze tam bud mas nejaky dodatocny program alebo si tam nieco uz nastavoval.

Si schopny sfotit tie "profily"? Lebo nemam ani sajnu ze co tym myslis. Ja som ziadne profily na viste nevidel. Tam kde sa ti prepinaju tie profily (ovladace grafiky???) si pozri nastavenia a vypni hotkeys.

Musi to byt IMHO program, mozno software k multimedialnej klavesnici, tam by sa to malo dat nastavit, ked nie, vyskusaj postupne vypinat vsetky programy, aj tie co su na dolnej liste vedla hodin.

Ciastocne riesenie - HotkeyP program, maly cesky, zadarmo, prikaz Snímek obrazovky.