Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Font HomewardBounter CE a jeho mizení

Při psaní ve Wordu 2003 při vložení znaků ř, ě, č, ů dojde od tohoto znaku ke změně fontu na Times New Roman. Označením textu v Times NR lze převést napsané texty na HomewardBounter. Pouze „ů“ se změní na „ú“. Mapa znaků zobrazuje i kroužkované ů.

Vyšel jsem z názoru, že jde o "zbastlenou lokalizaci" fontu. Poctivě jsem nainstaloval nalezené fonty, které se vizuelně tváři skoro stejně. Uspokojil mne až typ Harlequin CE, u něhož se výše uvedené problémy nevyskytují. Na URW++ jsem se pokoušel, ale neúspěšně. Otázka, zda je nutné používat právě tento font je na místě, ale proč to tak jednoduše vzdávat? Děkuji za postrčení.