Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE8 - nezobrazují se všechny obrázky

Dobrý den, používám operační systém Windows XP, Servis Pack 3, Internet Explorer 8. Na některých www stránkách se mě přestaly zobrazovat obrázky, pouze ohraničení a v levém horním rohu "obrázku" pouze malá kostečka. Dnes jsem tedy nainstalovat finální verzi IE8 a nepomohlo to. Většina stránek se zobrazuje správně, ale některé ne - pouze s některými obrázky a některými "kostičkami". Prošel jsem veškeré nastavení a netuším, kde může být problém.
Na druhém počítači vše funguje OK - stejný OS, IE8. Když si na tom "fungujícím" počítači kliknu pravým tlačítkem myši na ten obrázek, co se mi na tom "špatném" počítači nezobrazí, na spodním řádku mám údaje o aplikace Adobe Flash Player 10. Z toho usuzuji, Flash Plyer na to "špatném" počítači nechodí, přitom je tam nainstalován - You have version 10,0,22,87 installed - a ještě jsem ho přeinstaloval jednou, pro jistotu. Nepomohlo. Viz obrázek. Kde může být problém? Díky za radu. Mirek

Pánové, moc děkuji za Vaše odpovědi.
1. www.adobe.com - po znovu-instalci je Adobe Flash Player v pořádku nainstalován, testovací obrázek je v pořádku.
2. Žádný firewall (kromě WIN XP)nepoužívám.
3. Smíšený obsah - nastaveno povolit.

Klikněte na:
http://www.super.cz/bulvar/kauzy/32551-tycka-ruml- se-malem-zlomil-pod-stokilovym-zonygou.htm

Reklama pod textem: Role Johančiny dětské lásky Raimonda je pro Ondřeje Rumla (26) v jedné scéně pěkně těžkým oříškem. V souboji s kapitánem La Hirem v podání Jiřího Zonygy (44) musí Ondra se svým stokilovým sokem hodem přes své rameno praštit o zem! . SE NEZOBRAZÍ:

Zajímavé je, že po přeinstalování Adobe Player se nyní některé reklamy zobrazí (adobe flash player 10). Tak nevím. Každopádně všem moc díky za rady.
Mirek

Tak odinstaluj ten IE crep ked to nefunguje, alebo mozno ti treba odvirovat PC (skontrolovat aj subor hosts).
Alebo niektore veci moze blokovat antivir a podobne dementne ochranne programy.

P.S. ten link nefunguje ("dokument neni k dispozici"). A aj keby fungoval tak naprd sem budes davat linky na clanky, sak reklamy sa zobrazuju spravidla dynamicky (kaydemu sa zobrazi ina). Mas dat link priamo na konretnu reklamu (pravy klik - copy link) ktora sa nezobrazi.