Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW free server *0.7*

Čuz, je nějaký World of Warcraft free server který je na patchu třeba 0.7?? Ještě v základu, jen wow... nejlíp českí servery... DíK... THX...

Adresu ti sem nikdo nepostne, protoze je to proti EULA wowu. A ujasni si pojmy, patch 0.7 na wow nikdy neexistoval. Wow vyslo ve verzi 1.0 kdyz bylo dano do sveta.